Barby hry

Barby hry

Oblíbená panenka Barby baví dívky a holčičky už po několik generací. Postavička s roztomilým obličejem uchvátí nejenom pestrostí svého šatníku ale i množstvím doplňků, se kterými si lze hrát. V poslední době byl fenomén Barby obohacen i množství televizních filmů a pestrou paletu Barby hry online na internetu.

 

 Online barby hry

Každá holčička, která má doma DVD s Barby ví, že každá pohádka se pojí s jednoduchou hrou nabo interaktivní obrazovkou. Na internetu je ale dostupný výběr her mnohem rozmanitější a zajímavější. Barby hry online se věnují všem aspektům života Barby městečka a jeho obyvatel. Holčičky si mohou kompletně vybavit dům, vybrat nábytek do pokojíčku, postarat se o Barby zahrádku nebo věnovat svůj čas Barby mazlíčkům, hlavně pejskům a kočičkám.

 

Hry Barby zdarma

 

 

hry barbi

Převážná většina online Barbi počinů patří mezi Barby hry zdarma. Často ani není nutné se na stránku se hrami registrovat. Postup ve hře je většinou ukládat automaticky, aniž by nadšené Barby obdivovatelky o své postupy přišly při vypnutí prohlížeče nebo restartu počítače.

Barby dům snů

 

Barby Dream house česky Barby dům snů patří k nejúspěšnějším tématům panenky Barby. Stál se objevují nové vychytávky a vylepšení pokojů, zahrady i domácích mazlíčků.

 

Barby hry oblíkačky

 

Holčičky ale mají ze všeho nejraději Barbi hry oblíkačky. Ty mohou být všeobecné nebo tématicky zaměřené. Panenka Barby se tak může obléknout na společenský ples, procházku do parku nebo třeba vyjížďku na koni. Jednoduché převlékání šatů je často doplněno o výběr šperků a doplňků, ale také nanášením make-upu a tvorbou účesu. U Barby hry oblíkačky je také často nutné nejdříve panenku Barby vykoupat a zbavit kosmetických nedostatků, například akné nebo kruhů pod očima z nevyspání. K dokonalému vzhledu pak pomůže i kosmetická maska nebo vlasový zábal.

 

Podobné příspěvky