bubliny hry bubble shooter

bubliny hry bubble shooter

Popularitu tetrisu, který frčel na herních konzolích, mobilech i klasických počítačích si jistě ještě všichni pamatujeme. Dnes ale jeho místo přebírá nová ještě lepší oddechovka – Bubliny hry Bubble shooter. Pokud dokážete trefit pár osamělých kuliček, bude to hra přesně pro vás.

Bubliny hry Bubble shooter – jednoduchá zábava

Pravidla této hry jsou velmi jednoduchá. Na úvodní obrazovce hry uvidíte pouze dva předměty – řadu kuliček v horn íčásti obrazovky a dělo na té spodní. Váš úkol je prostý. Stačí mířit dělem přímo do největšího shluku různobarevných kuliček a nechat zmizet ty, které jsou stejné barvy jako kulička, kterou posíláte do vzduchu. Spojit musíte vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. A abyste měli hru ještě o něco jednodušší, vidíte nejenom kuličku, kterou máte právě nabito ale také tu další, která bude nsáledovat po ní. Můžete tak upravit svou strategii.

Bubliny hry Bubble shooter  mají řadu obměn

Jakmile vám přestane základní princip hry Bubble shooter stačit, můžete si užít ještě větší zábavu s mnoha zajímavými klony, které lze stejně jako základní hru hrát na internetu on-line a zdarma. Získat můžete různé bonusy stejně jako perfektní grafiku nebo odlišný typ ovládání. Základní Bubliny hry Bubble shooter jsou ovšem rozhodně hráčsky nejoblíbenější.

Podobné příspěvky