Hri

hriHledáte hri? Chceta hrát zdarma?

Je odpověď ano, jste tady správně. Nabízíme Vám to nejlepší  na superhri.eu!!! Vyberte hru a hrajte.

 

Hri jsou tady pro všechny. Na portálu superhri.eu mužete hrát super hri z nudy, ze srandy nebo je tak. Tak hrajte na superhri a bavte se. Hri vás naučí strategii,  hri můžete hrát na pc nebo telefonu. Tak hrajte hri at’ máte dobrou strategii a neznáte nudu.

Popis hri World of tanks.

Svět tanků patří mezi bojové hri z konce druhé světové války a začátku studené války. Vašim úkolem  je zničit protivníky a sám přežít.

Klikni na obrázek a hraj zdarma.

 

ttt

Popis hri my little farmies:

My little farmies patří mezi budovatelské hri a  hrajete ji, když  chcete zažít zábavu na farmě, pěstovat obilí, můžete pěstovat zeleninu, ovoce a starat se o  krásné malé zvířatka.

Klikni na obrázek a hraj zdarma.

zviratka

Popis hri Ogame:

Jste budovatelem a vládcem planety. Musíte vybudovat, doly, elektrárny a jiné zařízení a zásobovat planetu materiálem. Až budete mít dost materiálu, můžete budovat továrny, technologie a pak hlavně bojovat ve vesmíru.

Popis hri Forge of Empires:

Jste budovatelem hradu a musíte se postarat o své obyvatele. Ale hlavním úkolem je dobývat území, špehovat, rabovat. Ale pozor na protivníky, ti vás také mohou zničit, proto je také potřeba myslet na obranu.

Popis hri Goodgame Empire :

Staňte se náčelníkem v osadě 5 000 let př. Kr, která má pouze stany, začnětě budovat osadu a rozviňte osadu v město, v provincii a strategií, bojem a lstí vybudujte impérium, kterého se budou bát všichni protivníci.

 

Popis hri Travian:

Děj hri je zasazen do období antiky, kdy můžete hrát za jeden z národů, Římany, Gali nebo Germány. Jako v každé hře má každý národ své výhody a nevýhody. Římani staví pole, ale mají drahé jednotky. Germáni to jsou bojovníci a mají levné jednotky, umí útočit v malých jednotkách a mohou i krást. Galové mají dobré úkryty a obranu. Mezi jednotlivými národy, lze tvořit aliance a vyhlašovat války nepřátelům. Samozřejmě je potřeba vylepšovat budovy,budovat armádu, vytvářet doly, kácet lesy pro suroviny, ale hlavně bojovat.