Huavej

Hledáte cenově dostupný a moderní telefon, který se snadno používá? Pak dejte svou důvěru značce Huavej, jež si získává stále větší popularitu po celém světě. Dnes vám představíme hned dva její vlajkové modely, o kterých rozhodně stojí za to uvažovat – Huavej p20 a Huavej Nova 3.

Huavej levně Nova 3

I když jde původem o čínskou značku, založenou asi před 30 lety, rozhodně nejde o žádného otloukánka. Během této krátké doby dokázala značka  vydat hned několik modelů smartphonů, jež si získaly důvěru odborníků i běžných uživatelů. Mezi ty nejlepší patří rozhodně super mobily  Huavej p20 a Huavej Nova 3.

Huavej p20

Pokud hledáte skvělý mobilní telefon s vynikajícími multimediálními parametry a opravdu dobrým fotoaparátem, určitě byste se měli seznámit s vlajkovou lodí Huavej p20. Díky použití nejmodernějších technologií vyniká Huavej p20 perfektní funkčností a úžasnými možnostmi. Oceňován je zejména pro svůj perfektně vysoustružený a vyladěný fotoaparát.

Skládá  se ze dvou moderních a inovativních čoček s rozlišením 16 Mpix a 2 megapixely. Je samozřejmě obohacen i o řadu dalších systémů, jež vám pomohou zachytit ten nejlepší snímek s opravdu nevídanou ostrostí

Huavej Nova 3

Huavej Nova 3 znamená mezi smartphony obrovský krok vpřed. Zaujmou vás zejména jeho jedinečné technické parametry. V elegantním a odolném balení tak získáte například 6.3 palcovou obrazovku IPS s rozlišením 2340 x 1080 pixelů, 4 GB RAM, 128 GB vestavěné paměti, dual SIM, či duální kameru: 24 a 16 Mpix.

Kvalita zpracování modelu Nova 3 je vysoká. Odolná hliníková konstrukce jde ruku v ruce se zaoblenými zády, umožňujícími velmi pohodlné uchopení telefonu, a to i přesto, že jeho rozměry nejsou zrovna malé.

Huavej – kde ho nakoupit nejvýhodněji?

Přesvědčte se o kvalitách těchto telefonů na vlastní kůži. Využijte aktuální slevovou akci na Alza.cz a pořiďte si svůj nový mobil Huavej za opravdu výhodnou cenu!

 

Podobné příspěvky