Co je Huggy Wuggy

Huggy wuggy co to je?

Experiment-1170, často známý jako Huggy Wuggy, je hlavní postava hororové videohry Poppy Playtime z roku 2021. Je to hračka vytvořená společností Playtime CO. a zároveň její maskot a nejprodávanější plyšová hračka.

I když vypadá jako milý a přátelský maskot, Huggy Wuggy je ve skutečnosti nebezpečná dravá příšera, která byla vytvořena výzkumnými pokusy společnosti Playtime Co. V reklamách se Huggy Wuggy prezentuje jako radostné, šťastné stvoření, které rádo objímá a rozesmívá děti, což je typický obrázek kresleného maskota pro celou rodinu.

Obří Huggy Wuggy ve hře Poppy Playtime, který hráče pronásleduje, je naopak krvežíznivý dravec, jehož jedinou touhou je hráče chytit a sníst zaživa. Navzdory své násilnické povaze a absenci řeči však Huggy Wuggy není nemyslící bestie – stále je schopen manipulovat a formulovat strategie, aby lépe chytil svou kořist.

 

 

Huggy Wuggy popis vzhledu

Huggy Wuggy je ve hře zobrazen jako obrovský tvor s modrou srstí, připomínající opici. Má dlouhé, vytáhlé ruce a nohy, žluté prsty a velkou trojúhelníkovou hlavu. Má kulaté oči s velkými černými zorničkami a širokou tlamu s jasně červenými rty a protistojné palce na nohou. Komerčně prodávané verze Huggy Wuggy jsou vysoké přibližně jeden metr, zatímco obří Huggy Wuggy vystavený v továrně, který hráče pronásleduje, měří zhruba 9-10 metrů a je pravděpodobně určen pouze k vystavení.

Na oficiálních ilustracích společnosti Playtime Co. má Huggy bezzubé ústa s normálně vypadajícím růžovým jazykem, ale obří Huggy Wuggy má ústa plná nesouměrných jehlových zubů a druhou sadu podobných zubů v zadní části krku, uspořádaných do kruhu jako mihule. Jelikož je Huggy plyšovou hračkou, může snadno ohýbat a ohýbat své končetiny bez kostí, což využívá ve svůj prospěch, když hráče pronásleduje ve ventilačních šachtách, kde se mačká a plazí těsnými tunely.

Z jeho zubů a dásní, slin odkapávajících z úst a krvavých skvrn, které po něm zůstanou vyplývá, že Huggy Wuggy je alespoň částečně organický.

 

 

Podobné příspěvky