jak bojovat v pokémon go

Jak bojovat v Pokémon Go

Po dosažení 5. levelu se vám ve hře Pokémon Go otevřou zcela nové možnosti. Můžete porovnávat svou sílu s ostatními hráči a zároveň získávat speciální předměty ve chvíli, kdy obsadíte svým pokémonem tělocvičnu (Gym) na dostatečně dlouhou dobu. A jak bojovat v Pokémon Go?

Bojovat se dá zatím pouze v místech zvaných tělocvičny (Gym), které na mapě prozradí speciální symbol. Většina tělocvičen je v této době už někým obsazená, takže si můžete vybírat mezi přátelskými zápasy (proti svému týmu) a skutečnými zuřivými souboji.

Jak bojovat v Pokémon Go?

Stačí přijít do tělocvičny a vyzvat hráče uvnitř. To nastane samo od sebe, jakmile vstoupíte dovnitř. Nejlepší strategií, kterou můžete v otázce jak bojovat v Pokémon Go využít je co nejrychleji klikat na druhého hráče a složit ho k zemi dříve, než složí on vás.

V případě, že jste vstoupili na nepřátelském území si po úspěšně vyhraném souboji nebo soubojích (podle množství hráčů stejné barvy uvnitř), si můžete do tělocvičny dosadit vlastního pokémona (každý hráč jen jednoho). U tělocvičny svého týmu zvyšujete celému zařízení prestiž, což vede ke vzniku nových slotů pro další hráče.

Jak bojovat v Pokémon Go – užitečné rady a tipy

Návod jak bojovat v Pokémon Go by nebyl kompletní bez zmínky o speciálních útocích, které se postupně načítají pod ukazatelem života vašeho pokémona. Při jejich použití ale důkladně přemýšlejte, protože některé jsou slabší než jiné. S pokémonem v aréně můžete také uhýbat a to pohybem prstu po displeji doleva nebo doprava.

Pokud přemýšlíte jak bojovat v Pokémon Go, nezapomeňte také na dostatek léčebných předmětů, kterými své pokémony vrátíte zase do formy. Získat nebo koupit můžete Potion, Super Potion nebo Hyper Potion, které přidají vašemu pokémonovi nějaký počet životů navíc nebo kámen života Revive, který oživí mrtvého pokémona.

Podobné příspěvky