jak vylíhnout vajíčka v pokemon go

Jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go

Vajíčka (Eggs) v Pokémon Go představují poměrně snadný způsob, jak se dostat k běžným i velmi zajímavým druhům pokémonů. Je k tomu potřeba jen jedna věc. Zajímá vás, jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go?

 

Při návštěvě jednotlivých Pokéstopů můžete kromě zkušeností, pokébalů a speciálních předmětů získat i vajíčka (Eggs). Z nich se líhnou pokémoni v závislosti na tom, jaké vajíčko zrovna objevíte. A jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go? Stačí ho umístit do inkubátoru a pohybovat se. Vajíčka totiž k úspěšnému vývinu potřebují nějaký ten pohyb. Pro úspěšný návod jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go musíte zjistit, jaké vajíčko máte.

 

Jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go podle typu

 

Ve hře se vyskytují tři typy vajíček: 2km, 5km a 10km. Toto označení představuje vzdálenost, jakou musíte urazit, než se pokémon vylíhne. Počítá se chůze, běh i jízda na kole, pokud nepřekročíte rychlost 20-30 kilometrů za hodinu.

 

V návodu jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go co nejefektivněji je možné i trochu podvádět. Stačí mít hru spuštěnou uprostřed zástavby, kde se postavička často pohybuje i sama od sebe, protože má problém se zachycením GPS signálu. Za hodinu můžete klidně „nachodit“ i 500-1 000 metrů, aniž byste se zvedli z gauče.

 

Už víte jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go, ale netušíte, na jakého pokémona se můžete těšit? Liší se to podle typu vajíčka. 2 km skrývá ty nejběžnější pokémony, zatímco v 10km vajíčku můžete narazit i na onyxe, snorlaxe nebo aerodactyla, takže to za tu námahu rozhodně stojí.

 

Jak vylíhnout vajíčko v Pokémon Go? Co nejrychleji.

 

Na závěr jsme si nechali užitečný tip. Je dobré vědět, že váš inventář pojme jen 9 vajíček, ta další se zkrátka neuloží. Proto se snažte nechat svá vajíčka líhnout co možná nejrychleji. To můžete zvládnout díky dlouhým procházkám nebo tak, že si za skutečné peníze nakoupíte nějaké ty inkubátory navíc. Za 150 Kč pořídíte hned 3 a ještě vám zbude trocha Pokécoins na další užitečné vychytávky.

 

Podobné příspěvky