Neletíš umřeš hra

Neletíš umřeš zemřeš hra

Neletíš umřeš hra je multiplayerová záležitost, která tě pořádně vycvičí v přežití. Začínáš jako vážně malá moucha a s každým zkonzumovaným jídlem se posuneš o úroveň výš. Takže když budeš jíst stále více jídla, budeš větší a větší.

To je vážně důležité, protože čím menší jsi, tím více predátorů a dalších hráčů tě může sníst. Což je rozhodně nemilé a ukončí to tvou hru. A jak se vyvíjíš, můžou se stát součástí tvé dostupné stravy i mnozí další hráči – stačí si jen vybrat z pestré nabídky obrazovky.

Neletíš umřeš hra má spoustu super vychytávek

Ale to není všechno – každá úroveň tvého vývoje navíc přichází s nějakou novou a opravdu speciální schopností. Můžeš si tak dopřát stále více věcí k jídlu. Je to vlastně jen na tobě – buď létáš nebo umřeš, jiné možnosti nejsou.

Jak hrát – neletíš umřeš video

Celý princip je vážně easy. Stačí jíst jen položky a samozřejmě zvířata, jež jsou orámovaná zeleně. Vyhýbej se naopak objektům s červeným obrysem, ty tě totiž můžou okamžitě sníst! A nehraješ sám, na své misi budeš bojovat o přežití proti desítkám nebo dokonce i stovkám dalších hráčů. Tak populární Neletíš umřeš hra je. Musíš se jen udržovat v pohybu a jíst. Ale není to taková nuda, jak by se možná mohlo na první prozkoumání zdát.

Jen jídlo ti totiž nestačí. Sleduj také hladinu vody ve svém zásobníku. Abys přežil, budeš potřebovat této cenné komodity bez nadsázky dostatek.

Neletíš umřeš hra

A jaké jsou tvoje už zmíněné speciální schopnosti?

Pamatuj si, že při pohybu ve hře bude mít každé zvíře i objekt na obrazovce svou vlastní jedinečnou a vážně speciální schopnost. Jde o výhodu, kterou můžeš snadno využít k rychlejšímu procházení celé hry. Tak například když začneš létat, budeš mít jako začátečník vždy ve vyhýbání se objektům nečekané štěstí. Dává ti hned 50% šanci na to, aby ses vyhnul útoku predátorů. Využij tuhle speciální vychytávku ve svůj prospěch a pokoř prvních několik vývojových stupňů rychleji, než by to normálně bylo možné.

Neletíš umřeš hra – herní úrovně

V Neletíš umřeš hra najdeš báječných 45 různých zvířat a také 8 možných vývojových stupňů. Začínáš jako malá moucha a postupně se doslova projídáš skrz rozmanité zvířecí království. Nejde jen o normální zvířata. Ve hře jsou taky démoni, mýtická stvoření, kosmické entity a samozřejmě nesmí chybět ani nemrtví. A také smrtka, která si s kosou vybírá svou daň. Dokážeš tohle všechno překonat?

Poznej všechny biomy

Ve hře Neletíš zemřeš existuje vedle sebe více biomů. A každý z nich má úplně jinou krajinu, takže se nudit zaručeně nebudeš. Každý z nich ti poskytne jinou kořist, takže se určitě neboj prozkoumat mapu a zjistit, co je hned na další herní obrazovce. Některé typy kořisti se konzumují snadněji a ne všechny biomy jsou mezi hráči také stejně oblíbené. Musíš si jen vybrat to, co nejvíc vyhovuje právě tobě.

A cíl? Dostat se přes všech 8 vývojových stupňů, nenechat se sníst a hru si samozřejmě se vším všudy užít. Můžeš hrát on-line přímo ve svém prohlížeči, nic ti v tom bránit nebude. Není třeba žádná registrace ani nic podobného. Jen zapneš, najedeš na ovládání přes klávesy WASD a hraješ. Nic víc na to není, tak nehledej složitosti a jednoduše si zahraj.

Tipy na úspěch

  • Nezdržuj se příliš dlouho na jednom místě.
  • Využij všechny speciální schopnosti ve svůj prospěch.
  • Ukryj se v oblacích, aby tě nic okolo nemohlo sníst.
  • Pij hodně vody.
  • Jezte co nejvíc kořisti, jakou dokážeš najít!

O vývojářích Neletíš umřeš hra

Tahle super záležitost vznikl u Pixel Voices, vývojářích her .io. Mezi další oblíbené tituly od nich patří také známé llam.io a anomal.io. Stačí kliknout a hrát, létat začneš okamžitě. A nezapomeň na svoje štěstí začátečníka, nebezpečnější to začne být až později. Tak hodně štěstí!

Podobné příspěvky