Plejstejšn 4

Jak jen charakterizovat tuhle perfektní novinku ve světě herních konzolí plejstejšn 4? Ocení ho zajisté všichni vášniví hráči, vyžadující úplnou personalizaci obsahu, včetně možnosti spouštění her pro více hráčů a perfektní kompatibility s jinými zařízeními.

plejstejšn 4 hryMezi hráči je Plejstejšn 4 oblíbený zejména pro svůj 8-jádrový procesor s nízkou spotřebou energie a grafickou kartu nové generace AMD Radeon. Paměť RAM se může chlubit 8 GB a kapacita pevného disku může dosáhnout až 500 GB.

Plejstejšn 4 překvapí i zkušené hráče

Ale to zdaleka není vše. Sony Plejstejsn 4 je vybaven dvěma porty USB 3.0. a nechybí mu ani vstup AUX, HDMI a digitální výstupní port. Kvalitní připojení zajišťuje síťová karta Ethernet, modul WiFi a Bluetooth – můžete si tak vybrat ten nejlepší způsob, který vám bude aktuálně nejlépe vyhovovat.

K dispozici budete mít také bezdrátový systém DUALSHOCK 4, používaný zároveň s dvoubodovým dotykovým panelem a šestiosým systémem detekce pohybu (ten zahrnuje moderní gyroskop a tříosý akcelerometr). Je ideální pro hraní pohybových her, tanečních čísel nebo sportovních klání.

A jako bonus má také mikro port USB, stereofonní konektor pro sluchátka, rozšiřující port, atraktivní světelnou lištu, zabudované vibrace a integrovaný monofonní reproduktor. Pracuje na  1000 mAh baterii s dlouhou výdrží. Váš herní zážitek tak není v žádném směru omezen.

Hry na Plejstejšn 4

Ale existují i další důvody, kvůli kterým amatérští i profesionální hráči Plejstejšn 4 milují. Ohromující grafika, bezkonkurenční, paměť přizpůsobená potřebám a procesorům s desetinásobnou výkonností (oproti PlayStation3) – to všechno jsou skutečné poklady herního průmyslu. Díky nim je možné vytvářet stále odvážnější a realističtější zážitky ve všech směrech.

Hry Plejstejšn 4

Konzole  otevírá dveře novým úžasným cestám v nových herních světech a herních komunitách. Plejstejšn 4 si získal hráče i díky neuvěřitelnému množství her, které jsou pro něj již k dispozici. K mání jsou tituly od prověřených herních společností i zcela nezávislých vývojářů.

Potěší vás také automatické stahování aktualizací na pozadí, nemusíte tedy čekat, až proběhnou všechny nezbytné procesy aktualizací. Můžete začít hrát okamžitě a bez čekání – konzole Plejstejšn 4 je zkrátka vždy připravena k akci.

Plejstejšn 4 pro – ve znamení maximální personalizace

Ale to stále ještě není vše, systém konzole Plejstejšn 4 si pamatuje váš styl hry a intuitivně vám posléze navrhuje nejčastěji používané styly a prvky. Stačí pár hodin hraní a váš nový herní systém vám doslova půjde na ruku.

Dopřejte si to nejlepší z dílny Sony a pořiďte si nabušený Plejstejšn 4 za tu nejlepší cenu v aktuální slevové akci na Alza.cz. Dokonalý herní zážitek nikdy nebyl dostupnější!

plejstejsn 4

 

Podobné příspěvky