pokémon go ke stažení zdarma

Pokémon Go ke stažení

Ani ne týden od data vydání už hra Pokémon Go vévodí žebříčkům oblíbenosti. U nás zatím v oficiálních obchodech k zakoupení není. Pokémon Go ke stažení ale existuje. Prozradíme vám, kde se to nejlépe podaří.

Prudký nástup oblíbenosti předznamenal i problémy v podobě časté nedostupnosti serverů. Její tvůrci ze společnosti Niantic se proto rozhodli s expanzí chvíli počkat a místo toho vyladit servery tak, aby velké zatížení zvládly. Zatím je proto hra Pokémon Go ke stažení oficiálně jen v USA, Austrálii a na Novém Zélandu.

Pokémon Go ke stažení pro Android

Máte-li chytrý telefon s Androidem, máte skoro vyhráno. Z oficiálních zdrojů sice Pokémon Go ke stažení nezískáte, ale stačí si ji opatřit kdekoliv jinde a poté ručně nainstalovat a hrát. Dejte ale pozor a využívejte jen ověřené zdroje.

Pokémon Go ke stažení pro iOS

Majitelé telofonů iPhone běžících na operačním systému iOS budou mít s Pokémon Go ke stažení o něco větší problém. Jestliže nemáte předplacenou žádnou službu (např. Apple Music), můžete si jednoduše změnit výchozí zemi u svého Apple ID nebo si založit nový účet. Ale pokud to není možné, máme jednoduchý návod.

 

Pokud toužíte po hře Pokémon Go ke stažení, nesmíte mít na svém iPhone provedený jailbreak. Najděte si aplikaci na HiBStore.mobi a klikněte na Doownload now. Několikrát stránku aktualizujte dokud se nenačte. Klikněte na Open a Pokémon Go ke stažení je hotový. V nastavení ještě musíte v kolonce Správa zařízení otevřít Yestech Technology a kliknout na „Důvěřovat vývojáři.“ Hra by poté měla začít neomezeně a bezchybně fungovat. Povolte ještě přístup k polohovým údajům a zkontrolujte, že nemáte zakrytý fotoaparát. Projděte si základní tutorial s profesorem Willowem a vydejte se na lov roztomilých potvůrek.

 

Fanouškovský web s návody a informacemi ke hře Pokémon GO
Pokémon a jména Pokémonů jsou ochrannými známkami společnosti Nintendo.

 

Podobné příspěvky