splix.io hra

Splix.io

Splix.io  je novinková hra, která pokračuje ve velkém úspěchu her io.

Není těžké uhodnout, že  Splix.io  je hra ve stylu hada a umožňuje hráčům hrát online ve svém prohlížeči. Jde hrát i na mobilních telefonech a dalších mobilních zařízeních s operačním systémem Android. Splix.io je druh geometrické hry, kdy účelem je získat co největší plochu v herním poli.

 

Jak hrát splix.io

Hra se hraje velmi jednoduše a to šipkami na klávesnici, kdy měníte směr pohybu a malé čtverečky herního pole jsou nejdříve černé, ale tím jak jezdíte po herní desce měníte tyto čtverečky z černé na svoji barvu.  Had se ve hře splix.io pohybuje stále stejnou rychlostí, nedá se zrychlit ani zpomalit. Pohybovat se můžete pouze v přímých liniích a s otáčením vždy o 90 stupňů. Účelem hry je získat co největší pole (nejlépe celou herní desku ve své barvě a nebýt zničen soupeřem ).  Což se zatím nikomu nepodařilo a to z důvodu, že na herní desce je vždy několik desítek hráčů. Při hraní hry splix io si musíte dát pozor, aby se vás při vyplňování pole nezkřížil soupeř, protože jinak vaše hra skončí. Pozor si musíte dát tak na své vlastní křížení jinak skončíte taky.

split.io superhry

Hodnocení/skóre splix.io :

Čím více plochy zaberete, tím více máte bodů a vaše skóre je vyšší.

Vaše body ve hře splix io jsou umístěny vlevo dole a to v tomto pořadí:

  • počet zničených soupeřů
  • počet čtverců, které jste ve hře zatím získaly
  • vaše  celkové body/skóre
  • celkové umístění  mezi hráči na desce (serveru)          splix.io umístění

Obvykle je na serveru hry splix io  přes 100 hráčů a čím více polí získáte, tím rychleji se šplháte v žebříčku nahoru. Pochlubím se a jednu chvíli se mi podařilo být v žebříčku číslo 1 J

 

Herní strategie splix io

 

  1. Útočná strategie

Pokud chcete útočit patří mezi nejlepší strategie ve hře to, že se postupně přibližujete ke svým soupeřům a když jsou vzdáleni od svého označeného prostoru vy zaútočíte a vezmete jim část jejich označeného prostoru. Tak jim postupně odebíráte jejich prostor a vaše skóre se zvyšuje.

  1. Obranná strategie

Váš označený prostor slouží jako bezpečná zóna. Pokud je ve vašem okolí příliš mnoho soupeřů, vždy můžete zůstat v rámci svého území, aby jste se vyhnul/a střetu a tím jistému konci hry. Nicméně, pokud budete trávit příliš mnoho času hraním na obranu, ostatní hráči vám  mohou  odebrat postupně vaše území  a vaše hra splix io skončí.

 

Splix.io žebříčky

Splix.io má spoustu žebříčků. V průběhu hry, můžete vždy zkontrolovat jak si vedete zda jste v  Top 10 nebo jaké  skóre musíte porazit, aby jste byli v Top 10. Před nebo po hře můžete zobrazit denní žebříčky  a  dozvědět zda jste byli nejlepší.

To nejdůležitější na hře je to, že Splix.io je neuvěřitelná zábava, která vás na dlouho nepustí.

 

 

Podobné příspěvky