pokémon go požadavky

Pokémon Go požadavky

Některé herní trháky jsou techniky tak vyspělé, že pro jejich pohodlné hraní musíte vlastnit to nejlepší vybavení. Pokémon Go požadavky jsou naštěstí mnohem mírnější, takže zahrát si ho může prakticky kdokoliv.

Jak už je z úvodu patrné, mezi základní Pokémon Go požadavky patří chytrý mobil telefon s operačním systémem Android nebo iOS, a to skoro jakýkoliv. Je třeba mít zřízený účet na Googlu, který se po prvním přihlášení spáruje s herním profilem a vy tak můžete hrát z jakéhokoliv zařízení aniž byste přišli o nashromážděná data.

Pokémon Go požadavky pro Android

Nemusíte vlastnit žádnou hardwarovou pecku. V případě Androidu splňuje Pokémon Go požadavky jakýkoliv přístroj od verze 4.3.

 

Pokémon Go požadavky pro iPhone

Ani užívatelé operačního systému iOS nepotřebují žádnou předraženou vlajkovou loď značky. Mezi doporučené Pokémon Go požadavky se vejdou všechna zařízení mladší než iPhone 5 (včetně).

Pokémon Go požadavky na co ještě nezapomenout

Oficiálně u nás hra zatím ke stažení není, musíte si tedy pomoci přes alternativní zdroje. U iPhonů se vyhněte jailbreaku, který vám hraní znemožní. Jinak si obvykle vystačíte se změnou výchozí lokace v Apple ID nebo ruční instalací a povolením údajů o aktuální poloze.

Mezi nezbytné Pokémon Go požadavky také patří ochota zvednout se z gauče a vyrazit do terénu. Jestliže ze všeho nejraději vysedáváte v pohodlí svého domova, raději na ni zapomeňte. Bez nezbytného pohybu v terénu a navštěvování zajímavých lokací se totiž úspěšná hra rozhodně neobejde. Ale jestli vám nevadí vyrazit si na dlouhou procházku a během ní hledat potvůrky vykukující z těch nejnepravděpodobnějších míst, je Pokémon Go hra přesně pro vás.

 

Fanouškovský web s návody a informacemi ke hře Pokémon GO
Pokémon a jména Pokémonů jsou ochrannými známkami společnosti Nintendo.

Podobné příspěvky