spider solitare karty zdarma

Spider Solitare karty zdarma

Karetní hry patří k těm nejoblíbenějším, které si lze na počítači zahrát. Jejich devízou je především velmi jednoduchá obtížnost a grafická nenáročnost. Zvládnou je totiž i ty nejzastaralejší počítače. Navíc lze Spider Solitare karty zdarma hrát i on-line přes internet, což využijí hlavně lidé, řešící nudu v práci, třeba během odpolední pauzy.

Spider Solitare karty zdarma – stručná pravidla

Spider Solitare je velmi podobná hra klasickému Solitare. V každém levelu je třeba seřadit jednotlivé karty podle velikosti – od králů až po esa. Máte na to omezený časový limit, obvykle deset minut. Spolu s řazením musíte zároveň odkrývat karty zablokované.

Spider Solitare karty zdarma ocení lidé každého věku

Pravidla hry Spider Solitare karty zdarma jsou velmi jednoduchá. Osvojíte si je během pouhých deseti minut. Množství kombinací je ale obrovské, takže se vám nemůže stát, že by vás hra během několika dní přestala bavit. Volit můžete navíc mezi různými stupni obtížnosti od začátečníků až po velmi pokročilé hráče. K dispozici jsou i různá grafická ztvárnění a další vychytávky. Spider Solitare karty zdarma si zkrátka dokáží najít příznivce ve všech věkových i genderových skupinách. A právě to je na nich tak lákavé.

Podobné příspěvky