helou nejbr

Helou nejbr

Zajímalo vás někdy, co dělají vaši sousedé? Stačí si zahrát Helou nejbr a okamžitě budete v obraze. Báječná grafika, skvělá atmosféra a pestrá paleta nabízených úkolů z ní dělá kousek vskutku hodný pozornosti každého milovníka nevšedních, napínavých a každým coulem zajímavých her.helou nejbr

Helou nejbr  o co vlastně jde?

Právě jste se přistěhovali do nové čtvrti a začínáte se rozhlížet po okolí. A netrvá to dlouho a upoutají vás podivné zvuky vycházející z domu vedle vás. Zvědavost vás brzy začne přemáhat, takže se vydáte na průzkumnou výpravu. Může se z vás stát kleptoman pátrající po nejbližším trezoru i skutečně profesionální detektiv, který začíná tušit, že s jeho sousedem nebude všechno tak, jak se na první pohled zdá.
Helou nejbr hra

Úkol je jasný: dostat se do sklepa a zase zpět, aniž by vás přitom soused přistihl. Jednoduché? Ani ne, ve hře se totiž nemáte podle čeho orientovat a spoléhat je tak třeba pouze na vaši paměť. Koneckonců, asi by nebylo dobré značit si zpáteční cestu třeba drobkami z chleba, co kdyby si toho váš zvídavý soused všiml?

Hra má celkem tři etapy, během nichž se dům rozrůstá a mnohdy tak dochází až k abstraktním situacím. Ale alespoň není celý úkol tak jednoduchý, jak na první pohled vypadá. Navíc se vám do cesty začnou rychle stavět více či méně logické hádanky, jejichž rozluštění je často otázkou života a smrti, což dodává hře další vítanou dávku adrenalinu.Helou nejbr youtube

Hra se stále vyvíjí. Zejména na youtube se lze seznámit s mnoha aktualizacemi. Soused se například stále učí, takže pokud vás jednou nachytá na nějakém místě, příště si už dá pozor. Intuitivně reaguje také na narušení svého prostoru a všechny pasti, které aktivujete. Do vínku mu nebyl dán ani žádný rutinní pohyb, takže často je spíše náhoda, kdy a kde se objeví. Dohrát Helou nejbr do konce je tedy pro všechny fanoušky tohoto žánru opravdová výzva.
Podobné příspěvky