pokemon go vyběr tymu

Pokémon Go výběr týmu

Chytání roztomilých potvůrek ve hře Pokémon Go je jednoduše skvělé. Ale když budete chtít svou sílu porovnat s jinými hráči, musíte si chvíli počkat. Konkretně až do dosažení 5. levelu, který vás zároveň postaví před nutnost Pokémon Go výběr týmu. Jaké týmy existují a ke kterému se přidat?

 

Jakmile 5. level přeskočíte, objeví se před vámi známá tvář profesora Willowa a Pokémon Go výběr týmu může začít. Vybrat si zkrátka musíte, jinak vás hra nepustí dál. Proto je dobré si už předem o jednotlivých týmech něco zjistit.

 

Červený tým – Valor

 

Fyzická síla pokémonů je důležitá a to se bez vytrvalého a usilovného tréninku neobejde. A právě to je hlavní vlastností hráčů týmu Valor, v jehož čele stojí krásná Candela s legendárním ohnivým ptákem jménem Moltres.

 

Modrý tým – Mystic

 

Jestliže je u vás při Pokémon Go výběr týmu důležitý hlavně promyšlený postup, nenásilná analýza situace a vnitřní klid, přidejte se k týmu Mystic. Modří a jejich vůdce chlapec jménem Blanche se snaží najít odpověď na otázku, proč se pokémoni vlastně vyvíjejí do dalších stádií. Blanche spolupracuje s mystickým létajícím pokémonem jménem Articuno.

 

Žlutý tým – Instinct

 

Mladík Spark a létající Zapdos zase věří, že při soubojích i trénincích pokémonů by se hráči měli řídit především vlastním instinktem. Hráči týmu Instinct se nespoléhají se na přesně dané manuály, raději všechno objevují pomalu a po svém.

 

Při přemýšlením nad Pokémon Go výběr týmu byste neměli zapomenout na to, že svou volbu už nemůžete později vzít zpět. Dobře si rozmyslete, ve kterém týmu najdete nejvíce svých přátel a známých a v úvahu při Pokémon Go výběr týmu se vyplatí vzít i zastoupení jednotlivých týmů ve vašem nejbližším okolí.

 

Pokémon Go výběr týmu v ČR

 

V České republice má momentálně nejsilnější základnu červený tým Valor, na paty mu šlapou modří Mysticové, zato žlutou tělocvičnu týmu Instinct aby jeden pohledal. Ale je skutečně jen na vás, který z týmů posílíte.

Podobné příspěvky