Simsnovi hry

Simsnovi hry

Historie úspěšné seriálové série s názvem Simsnovi se píše už od roku 1987, kdy se tento satirický seriál z dílny Matta Groeninga poprvé dostal na televizní obrazovky. Rychle si ho oblíbili nejenom dospělí, ale i děti. A právě na ty je zaměřeno celé oddělení herního průmyslu Simsnovi hry.

 

Simsnovi hry zdarma

Nadšenců pro Simsnovi hry je na světě hodně, vzniká tedy mnoho kousků, které se můžete na internetu zahrát zcela zdarma a často dokonce i bez nutnosti registrace. Stačí navštívit internetové stránky zaměřené na Simsnovi hry online a hrát. Občas je třeba přetrpět pouze krátkou reklamu, která se před načítáním hry zobrazí. Ale berte to pozitivně, protože provozovatelé stránek přece také musí z něčeho žít, ne?

 

Mezi holčičkami patří mezi nejoblíbenější Simsnovi hry ty převlékací s Lízou nebo Maggie, kluci spíše ocení budovací nebo tahové strategie.

 

 

Simsnovi hry lego

 

Tyto hry jsou asi nejoblíbenější podskupinou her o Simpsnech. Pětice oblíbených postaviček může společně například stavět dům nebo své auto a to stejně jednodušší, jako kdyby jste si skutečně hráli s klasickým legem. Grafika je až dětsky jednoduchá a ovládání intuitivní, proto často Simsnovi hry Lego hrají úspěšně i velmi malé děti.

 

Simsnovi hry zombie

 

Fenomén zombie je na trhu už dlouho a zdaleka ho nespustil jen oblíbený seriál Walking Dead. Vidět Simsnovi jako odvážnou partu, které brání svůj domov před zombiemi ze svého města nebo se naopak smát legračním obličejům Bárta či Lízy se zombie rysy je prostě neodolatelné.

 

Simsnovi hry online

 

Při hraní Simsnovi hry není třeba nic stahovat do počítače ani instalovat. Obvykle se dají hrát online zcela bez omezení a strachu, jaký malware nebo jiný virus si zase do počítače natáhnete. Řada serverů navíc vaše postupy ve hře ukládá a vy tak můžete další den jednoduše začít tam, kde jste minule skončili.

 

Podobné příspěvky