Pucle skládat

Pucle skládat

Skládání obrázků rozdělených na jednotlivé dílky je u dětí i dospělých oblíbené už od starověku. Důvodem je jednoduchý princip hry a zároveň možnost zvolit si různé stupně obtížnosti.

Pucle skládat

pucle hry skladat online

Pucle skládat mohou nejmenší děti i dospělí. Existují pucle se šesti nebo osmi dílky ale i kousky, jejichž počet dosahuje tisíců. Obtížnost skládání pucle záleží také na motivu. Barevné jednoduché obrazy se skládají mnohem lépe než pucle s velkým kusem jednobarevné oblohy nebo například černým pozadím.

 

Pucle skládat online

Fenomén pucle se úspěšně uchytil i v prostředí internetových her a dnes není problém pucle skládat online. Nejjednodušší hry nabízejí dílky už předem nastavené do správné polohy, nebo napovídají jejich rozložení za pomoci tvarové sítě na podložce. Propracovanější a obtížnější pucle si musíte do vhodné polohy nastavit sami a také odhadnou, kde na podložce daný dílek bude. Některé pucle dokonce vůbec nemají určenou podložku a můžete je skládat kdekoliv na obrazovce.

Pucle skládat
pucle hry skládat online

Pucle skládat online je možné v rámci nezávislých obrázků nebo si zvolit levelový stupeň hry, kde se obtížnost s přibývající obrázky stále zvyšuje. Existuje také možnost skládat pucle na čas, což je teprve ten pravý adrenalin.

 

Podobné příspěvky