pokémon go plus

Pokémon Go plus

Populární hra Pokémon Go pro mobilní telefony se snaží interaktivním způsobem propojit skutečný svět s populárními animovanými mazlíčky. Vychytávka Pokémon Go plus vám ale umožní chytat pokémony i tehdy, když nebude mít své mobilní zařízení zrovna po ruce.

Pro základní hraní Pokémon Go potřebujete chytrý telefon s Google účtem a staženou aplikací. Ta snímá váš skutečný pohyb a zobrazuje vás jako trenéra, který se snaží najít na mapě nové pokémony a zajímavá místa s Pokéstopy nebo tělocvičnami (Gym). Za malý poplatek si ale můžete pořídit i chytrý náramek Pokémon Go plus, který chytání pokémonů zjednoduší.

Jak získat Pokémon Go plus

Přenosné zařízení Pokémon Go plus je už možné předobjednat i u nás v ČR. Jeho cena se pohybuje v přepočtu okolo 900 Kč. A o co přesně jde? Funkční doplněk Pokémon Go plus je proveden velmi stylově – vzhledově připomíná populární PokéBall. Upozorní vás na výskyt pokémonů va vašem okolí. Jednoduše zavibruje a zabliká a vy můžete svého nejnovějšího mazlíčka chytit stiskem jednoho tlačítka.

Vychytávka Pokémon Go plus je propojena s vaším telefonem za pomoci technologie Bluetooth a všechna data se okamžitě (nebo při nejbližší vhodné příležitosti) přenášejí a aktualizují. Pokémon Go plus můžete nosit jako přívěsek, ozdobu trička nebo třeba náramek. O nic se nemusíte starat, jen v případě potřeby zmáčknete snadno dostupné tlačítko. Díky němu ale získáte jen nové pokémony. Při navštívení Pokéstopů nebo tělocvičen se bez telefonu už neobejdete.

 

Fanouškovský web s návody a informacemi ke hře Pokémon GO
Pokémon a jména Pokémonů jsou ochrannými známkami společnosti Nintendo.

Podobné příspěvky